CT 750 VISAGE – lakier ozdobny do ścian zewnętrznych

Ściany jednowarstwowe - CT 750 VISAGE – lakier ozdobny do ścian zewnętrznych
CT 750 VISAGE. Fot. Ceresit
Paleta rozwiązań Ceresit VISAGE prezentuje artystyczny, opalizujący efekt, jaki daje CT 750 – lakier ozdobny do ścian zewnętrznych, nadający elementom naszej elewacji eleganckiego i wytwornego wyglądu. Produkt dostępny jest w dwóch odcieniach kolorystycznych – African Glow i Arctic Glow, których poświata zmienia się w zależności od kąta padania światła.

Lakier Ceresit CT 750 VISAGE służy do wykonywania ozdobnej warstwy na powierzchni tynków cienkowarstwowych, tynkach tradycyjnych, podłożach betonowych oraz gipsowych. Produkt sprzedawany jest w formie gotowej do użycia i przeznaczony do nakładania wałkiem, pędzlem, gąbką oraz metodą natrysku. Transparentność lakierów powoduje, że finalny rezultat uzależniony jest od podłoża, na które są aplikowane a także od metody aplikacji. Ceresit CT750 szczególnie rekomendowany jest do małych powierzchni i detali architektonicznych.

Warto podkreślić, że lakier CT 750 VISAGE jest jednym ze składników złożonego systemu Ceresit Ceretherm Visage do ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS) z zastosowaniem płyt styropianowych.

Ściany jednowarstwowe - CT 750 VISAGE – lakier ozdobny do ścian zewnętrznych

CT 750 VISAGE – African Glow. Fot. Ceresit
Ściany jednowarstwowe - CT 750 VISAGE – lakier ozdobny do ścian zewnętrznych

CT 750 VISAGE – Arctic Glow. Fot. Ceresit

Więcej informacji na temat CT 750 VISAGE oraz pełna lista punktów sprzedaży marki dostępna jest pod adresem: www.ceresit.pl oraz www.ceresit-visage.com/pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment