Jedynka® z wyróżnieniem Konsumencki Lider Jakości

Jedynka® z wyróżnieniem Konsumencki Lider Jakości

Konkursy - Jedynka<sup>®</sup> z wyróżnieniem Konsumencki Lider Jakości

Marka Jedynka® zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim programie – Konsumencki Lider Jakości. Jedynkę® uhonorowano w dwóch kategoriach: farby zewnętrzne oraz środki do ochrony i impregnacji drewna.

Konsumencki Lider Jakości jest ogólnopolskim projektem badawczym, którego celem jest wyłonienie najlepszych pod względem jakości marek, firm i produktów funkcjonujących na rynku. Program ten jest realizowany przez redakcję „Strefy Gospodarki” – niezależnego dodatku dystrybuowanego z „Gazetą Prawną”. Wyróżnienia przyznawane są na podstawie wyników badań, w których udział bierze ponad 10 tysięcy aktywnych konsumentów.

W tegorocznej edycji marka Jedynka® zdobyła wyróżnienie w dwóch kategoriach: farby zewnętrzne oraz środki do ochrony i impregnacji drewna. Ofertę Jedynki® w tym zakresie wyróżniają produkty – w dobrej jakości i konkurencyjnej cenie.

Cieszy nas fakt, że atuty naszych produktów są doceniane przez tak szerokie grono konsumentów – mówi Ewa Domin-Glińska, Brand Manager marki Jedynka®. – Zdobywane wyróżnienia – takie jak Konsumencki Lider Jakości – są cennym potwierdzeniem słuszności naszych starań o dostarczanie rozwiązań w pełni odpowiadających potrzebom klientów.

Udostępnij ten wpis

Post Comment