Knauf Impregnat na balkony i tarasy oraz Knauf Środek do czyszczenia balkonów i tarasów

Knauf Impregnat na balkony i tarasy

Chemia budowlana - Knauf Impregnat na balkony i tarasy oraz Knauf Środek do czyszczenia balkonów i tarasów

Knauf Impregnat na balkony i tarasy to gotowy do użycia środek, nie zawierający rozpuszczalników, który przeznaczony jest do impregnowania nasiąkliwych spoin między płytkowych na tarasach i balkonach. Służy również do uszczelniania mikropęknięć tarasów i balkonów, czyli tam, gdzie pojawia się problem przenikania wody oraz do impregnowania powierzchni chłonnych, jak płytki ceramiczne, klinkierowe, z kamienia naturalnego, betonu i fug cementowych. Skutecznie wnika w powierzchnię. Hamuje powstawanie wykwitów i nawarstwienie się zabrudzeń.

Zalety
– bezbarwny,
– do wewnątrz i na zewnątrz,
– zabezpiecza przed działaniem wody.

Zużycie ok. 3-5 m2 / 1 l
Wydajność 200-300 ml/m2 (w zależności od chłonności podłoża)

Knauf Impregnat na balkony i tarasy dobrze wstrząsnąć, nanosić równomiernie i obficie za pomocą pędzla lub rolki. Unikać powstawania kałuż. Po zastosowaniu należy chronić powierzchnię przez około 4 godziny.

Produkt dostępny jest w opakowaniu 1 l.
Sugerowana cena detaliczna netto: 36,49 pln za opakowanie 1 l + 22%VAT

 

Chemia budowlana - Knauf Impregnat na balkony i tarasy oraz Knauf Środek do czyszczenia balkonów i tarasów

Knauf Środek do czyszczenia balkonów i tarasów

Knauf Środek do czyszczenia balkonów i tarasów to skuteczny, alkaiczny koncentrat o silnych właściwościach czyszczących przeznaczony na tarasy, balkony, werandy i alejki. Skoncentrowany produkt do czyszczenia i odtłuszczania wylewki cementowej, terakoty, bruku, kostki chodnikowej. Bardzo wydajny, dający się spłukać, o delikatnym miłym zapachu. Usuwa gruntownie ciężko uporczywe, oleiste, tłuste zabrudzenia oraz pozostałości po środkach pielęgnacyjnych. Powierzchnia nabiera jasny i czysty wygląd.

Zalety
– koncentrat,
– bardzo wydajny.

Zużycie
– głębokie zbrudzenia 5-10 m2/1 l
– lekkie zabrudzenia 40 m2/1 l (środek rozcieńczony z wodą 1:7)

Do bieżącego czyszczenia: w zależności od stopnia zabrudzenia dodać jedną szklankę środka do zimnej lub letniej wody. Pozostawić na 20 minut. Rozsmarować roztwór szmatą lub szczotką. Zebrać rozpuszczone zabrudzenia i dokładnie spłukać czysta wodą. W razie konieczności powtórzyć zabieg. Do gruntownego czyszczenia (np. po zimie) środek należy stosować w zależności od stopnia zabrudzenia bez rozcieńczenia, a przy lekkim zabrudzeniu rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:7. Preparat należy nanosić za pomocą szczotki lub szmatki. Odczekać 20 min. W międzyczasie szczotkować, by nie pozwolić na zaschnięcie środka, następnie zmyć lub spryskać czystą wodą.

Produkt dostępny jest w opakowaniu 1 l.
Sugerowana cena detaliczna netto: 30,79 pln za opakowanie 1 l + 22%VAT

Udostępnij ten wpis

Post Comment