Poznaj możliwości mistrza! – nowa kampania kleju ATLAS Plus z konkursem dla wykonawców

Klej ATLAS Plus w nowej odsłonie. Fot. ATLAS
Klej ATLAS Plus w nowej odsłonie. Fot. ATLAS

Zmienia się opakowanie sztandarowego, wysokoelastycznego kleju ATLAS Plus. Metamorfozie, mającej na celu podkreślenie najważniejszych cech produktu, towarzyszy mocny akcent sportowy – wizerunek i autograf sponsorowanego przez łódzką firmę Kamila Stocha. Wprowadzenie nowej szaty to część kampanii, w ramach której ATLAS nagrał filmy ukazujące specjalne właściwości kleju oraz organizuje konkurs dla wykonawców.

Nowa szata graficzna na workach została wprowadzona wraz z kończącymi się zapasami dotychczasowych opakowań. Pierwszym elementem przyciągającym uwagę jest wizerunek Kamila Stocha, którego łódzki producent sponsoruje od 15 stycznia br. Podwójny Mistrz Olimpijski, Mistrz Świata i Zdobywca Kryształowej Kuli firmuje swoją twarzą topowy produkt marki ATLAS, od dawna znany wykonawcom i inwestorom, doceniany za bardzo dobre parametry użytkowe i robocze.

 

Widoczną zmianą na opakowaniu jest również czerwona szarfa w jego górnej części, komunikująca specjalną „Edycję dla Mistrzów” oraz dwa nowe wyróżniki kleju przypominające o właściwościach, które jako jedne z kilku czynników kluczowych dla glazurników, zadecydowały m.in. o pozycji wyrobu na rynku oraz wysokiej opinii wśród wykonawców. Dotyczą one grubości warstwy klejenia (2-10 mm) i możliwości stosowania zaprawy do dużych formatów płytek (40×60 cm, 60×60 cm).

 

ATLAS Plus to nasz sztandarowy klej do płytek, prawdziwie mistrzowska jakość, innymi słowy: „Król Podłoży” – mówi Anna Majorek, Kierownik Grupy Produktowej Ceramika. – Skojarzenia z osiągnięciami „Króla Przestworzy”, czyli Kamila Stocha, naszego sportowca, nasuwają się same, stąd nowa szata graficzna. Wiąże się ona również z faktem, że tak jak Kamil jest stuprocentowym profesjonalistą w skokach narciarskich, tak nasi fachowcy są profesjonalistami w dziedzinie prac budowlanych i wykończeniowych, np. glazurniczych. Ze skoczkiem łączy ich pasja i fachowe podejście, więc zmiana opakowania jest kierowana do nich.

 

Wraz z nowymi opakowaniami w kanałach dystrybucji, na kanale firmy w serwisie YouTube pojawiły się filmy pod wspólnym tytułem „Poznaj możliwości mistrza”, w których są zaprezentowane parametry robocze i techniczne kleju ATLAS Plus (w szczególności to, co odróżnia klej ATLAS Plus od zwykłego kleju elastycznego) oraz opinie doświadczonych glazurników na co dzień pracujących w produktem.

 

Z okazji wprowadzenia nowego opakowania, łódzka firma przygotowała także specjalny konkurs dla wykonawców. Fachowcy, którzy do 30 listopada prześlą najwięcej punktów z Programu Fachowiec, zebranych z opakowań kleju ATLAS Plus, będą mieli szansę wygrać wyjazd na konkurs skoków lub zimową czapkę z limitowanej serii Kamila Stocha. Szczegóły i regulamin konkursu na stronie www.AtlasFachowca.com.pl i www.ProgramFachowiec.pl.

 

* * *

ATLAS Plus to wysokoplastyczny klej (typu C2TE), zalecany do okładzin narażonych na wyjątkowo trudne warunki użytkowania, wewnątrz i na zewnątrz budynków: na płyty OSB i g-k, stare płytki, na tarasy, balkony i elewacje, na ogrzewanie podłogowe i ścienne. Służy do przyklejania płytek małego, średniego i dużego formatu, o średniej nasiąkliwości, ceramicznych, cementowych i kamiennych. Dzięki dwukrotnie zwiększonej grubości warstw sklejania, pozwala na przyklejanie płytek na podłożach o niewielkich nierównościach, bez konieczności wykonywania dodatkowych warstw wyrównujących. Przyczepność, dwukrotnie większa w stosunku do normy, umożliwia trwałe połączenie ATLAS Plus z różnymi rodzajami płytek, także nienasiąkliwymi, np. gresowymi.

 

Wykonawcy docenią wydłużony czas otwarty i doskonałą korygowalność, które sprawiają, że płytki można przyłożyć do kleju nawet 30 minut od momentu naniesienia zaprawy na podłoże i poprawić ich położenie. Obniżony spływ kleju (dzięki właściwej konsystencji i grubości warstwy) pozwala na montaż okładzin od góry ściany i uniknięcie tym samym przyklejania docinanych płytek na jej eksponowanej powierzchni, zaś uplastyczniona formuła – na łatwe rozprowadzanie kleju po podłożu. Co więcej, jednorodna masa oraz odpowiednio dobrane kruszywo powodują, że rozrobiony klej długo zachowuje przydatność do pracy, nie zmieniając swej konsystencji.  ATLAS Plus to także ułatwienie w utrzymaniu czystości w miejscu pracy dzięki ograniczonemu pyleniu produktu podczas wsypywania suchej mieszanki do worka.

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment