Przeszkolone drzwi Centor o podwyższonej termoizolacyjności – ciepły dom otwarty na ogród

W naszym klimacie z ogrodu korzystamy krótko, bo nawet jeśli mamy jeszcze wokół złotą jesienną aurę, chłodne powietrze nie pozwala nam w pełni cieszyć się z ogrodu i tarasu. W takich momentach nieocenione są miejsca przeszklone, pozwalające przez cały rok zachować kontakt wizualny z ogrodem i cieszyć się naturalnym światłem. Wybierając duże przeszklone drzwi tarasowe o podwyższonej termoizolacyjności, jak Drzwi Zintegrowane Centor, nie tylko sprawimy, że bez problemu ogród wniknie do wnętrza domu, ale i zadbamy o nasz komfort cieplny i mniejsze zużycie energii.

Fot. Centor
Fot. Centor

Ogród oglądany przez typowe okna umieszczone w ścianie jest zawsze widoczny z nieco mniejszej, spłaszczonej perspektywy. Jesienią i zimą, kiedy za oknem pada deszcz czy śnieg, dobry punkt widokowy jest  szczególnie cenny, bo z racji na zimniejszą aurę nie przesiadujemy poza domem tak często.

Marka Centor stawia na duże przeszklenia, wzbogacające wizualnie bryłę budynku i pozwalające w pełni eksponować piękne widoki na zewnątrz. Taras wyposażony w nagrodzone w tym roku prestiżowym Red Dotem Zintegrowane Drzwi Centor, dodaje widokom głębi, a rosnące w otoczeniu rośliny  można podziwiać z kilku stron.

Fot. Centor
Fot. Centor

Z drzwiami Centor, które charakteryzują się wysokimi parametrami jakości, można cieszyć się komfortem użytkowania o każdej porze roku. Dzięki zastosowaniu aluminiowej konstrukcji o podwyższonej izolacyjności termicznej Drzwi Zintegrowane zapewniają ciepło w okresie jesienno-zimowym i są tym samym wyjątkowo efektywne energetycznie. Ponadto, dzięki kompaktowej konstrukcji pozwalają nie tylko zmniejszyć zużycie energii, ale także ograniczyć kondensację pary wodnej na wewnętrznej powierzchni szyby.

Fot. Centor
Fot. Centor

Solidna drewniana okładzina od wewnętrznej strony drzwi stanowi dodatkową warstwę izolującą. Natomiast zintegrowana, chowająca się w futrynie drzwi roleta zatrzymuje chłodniejsze powietrze wewnątrz domu, tak jak dodatkowa warstwa przeszklenia. To innowacyjne rozwiązanie pozwala w ciągu kilku sekund całkowicie odsłonić widok na ogród i w pełni cieszyć się urokiem jesieni i zimy. Wykorzystane w drzwiach i ościeżnicach lita dębina i aluminium, połączone z precyzją wykonania i atrakcyjnym wzornictwem sprawiają, że Drzwi Zintegrowane Centor to produkt o wielokrotnie nagradzanej, niedoścignionej jakości.

Decydując się na drzwi Centor mamy możliwość zamówienia konstrukcji o imponujących wymiarach do 9214 mm szerokości x 2884 mm wysokości. Producent proponuje naturalne drewno lub eleganckie aluminium od wewnątrz i wytrzymałe aluminium od zewnątrz, aby cieszyć się wyjątkowymi właściwościami okna przez długie lata. Dystrybutorzy firmy Centor w Polsce pomogą w ustaleniu optymalnej szerokości skrzydła, odpowiedniej pod kątem lokalizacji budynku i możliwości budowlanych.

www.centor.com

Udostępnij ten wpis

Post Comment