Strona Pfleiderer w nowej odsłonie

Strona internetowa firmy Pfleiderer zyskała właśnie dodatkowe funkcjonalności i nowy, odświeżony wygląd. Obecnie można na niej znaleźć jeszcze więcej inspiracji i szczegółowych informacji o produktach wiodącego producenta płyt drewnopochodnych.

 

SG_zaakceptowaneBardziej intuicyjna i interaktywna – taka jest nowa, odświeżona strona www.pfleiderer.pl. Nowy, bardziej przyjazny użytkownikom – w tym również właścicielom urządzeń mobilnych – wygląd witryna otrzymała w grudniu. Tradycyjne listy zastąpione zostały dynamicznymi kafelkami, zaś grafikę wzbogacono o zmieniające się banery. Co istotne, Ci, którzy przywiązali się do poprzedniego układu strony Pfleiderer, w każdej chwili mogą powrócić do list, klikając ikonkę w prawym rogu.

Na uwagę zasługują kompletnie nowe funkcjonalności – w tym praktyczna zakładka “Kalendarz Spotkań”. Można w niej znaleźć informacje o wszystkich bieżących wydarzeniach w firmie – konferencjach i warsztatach (m.in. dla architektów czy stolarzy), a także spotkaniach poświęconych nowym kolekcjom. Zakładka ta pozwala na szybkie połączenie się użytkownika z jego własną pocztą (w programach MS Outlook i Google Calendar), a także wprowadzenie do niej terminów wybranych wydarzeń, w których chce uczestniczyć.

Dla tych, którzy szukają inspiracji w swojej pracy (lub przy tworzeniu własnych wnętrz), przygotowano galerię zdjęć prezentujących wnętrza wykończone przy użyciu produktów Pfleiderer. W zakładce “Inspiracje” można teraz obejrzeć piękne aranżacje, które wzbogacono o szczegółowe opisy płyt, laminatów HPL i blatów wykorzystanych w konkretnych wnętrzach.

www.pfleiderer.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment