Tikkurila wyróżniona złotym i srebrnym Laurem Konsumenta 2016

Tikkurila po raz kolejny została nagrodzona w Ogólnopolskim Plebiscycie Popularności Produktów i Usług Laur Konsumenta 2016.  W tegorocznej edycji marka zdobyła dwa wyróżnienia – Złoty Laur Konsumenta w kategorii „Farby” oraz Srebrny Laur Konsumenta w kategorii „Impregnaty i lakiery do drewna”.  

 

 tikkurila-laury– Cały czas pracujemy nad tym, by produkty Tikkurila spełniały w pełni oczekiwania klientów. Dlatego obie te nagrody są dla nas szczególnie cenne. Przyznane zostały przecież głosami samych konsumentów, co oznacza, że są oni zadowoleni z naszych farb, impregnatów i lakierów do drewna, a przy tym chętnie polecają je innym. Właśnie to zaufanie ze strony klientów cieszy najbardziej ­- mówi Karina Zawadzka, brand manager marki Tikkurila.

Celem plebiscytu Laur Konsumenta jest wyłonienie najpopularniejszych w Polsce marek i produktów w poszczególnych kategoriach. Opinie klientów zbierane są w sondażu telefonicznym oraz przez Internet. Dla każdej z kategorii gromadzonych jest minimum 1000 głosów.

 

***

TIKKURILA to międzynarodowa marka wysokiej jakości produktów przeznaczonych do malowania, dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. W ofercie posiada szeroką gamę farb, impregnatów czy emalii dla klientów indywidualnych, a także profesjonalistów oraz powłoki i rozwiązania przemysłowe. Tikkurila wiele uwagi poświęca bezpieczeństwu wytwarzanych przez siebie wyrobów, stąd też produkty tej marki są przyjazne dla użytkowników i środowiska naturalnego. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, Tikkurila opracowała jeden z najbardziej zaawansowanych na rynku systemów barwienia farb – AVATINT. Umożliwia on pigmentację produktów na ponad 13 tys. odcieni, dzięki czemu można przygotować aranżację przestrzeni według indywidualnych upodobań kolorystycznych i preferencji klientów. Dodatkowo doskonałe parametry użytkowe wyrobów Tikkurila zapewniają pomalowanym wnętrzom piękne i trwałe wykończenie.

Produkty Tikkurila dostępne są w sprzedaży w około 40 krajach. Firma powstała w 1862 r. w Finlandii, a w Polsce obecna jest od 1998 roku. Więcej informacji na temat marki dostępnych jest na stronie www.tikkurila.pl.

Udostępnij ten wpis

Post Comment