Tytan Professional klej montażowy ekologiczny CSX 431 – klejenie bezpieczne dla zdrowia

Klej montażowy ekologiczny CSX 431, produkt chętnie wykorzystywany do prac montażowych, remontowych i wykończeniowych, od niedawna jest dostępny pod marką  Tytan Professional.  Dzięki zastosowaniu nietoksycznych składników, klej zapewnia bezpieczeństwo pracy.

Klej ekologiczny – bezpieczny wybór

Docieplenia - Tytan  Professional klej montażowy ekologiczny CSX 431 – klejenie bezpieczne dla  zdrowia

Przeprowadzając różnego rodzaju prace montażowe czy wykończeniowe, często stajemy przed trudnym wyborem odpowiedniego kleju. Przede wszystkim chcemy, aby używany przez nas klej był skuteczny, ale równie ważne jest, by nie zagrażał naszemu bezpieczeństwu. Takim właśnie klejem jest Tytan Professional Klej montażowy ekologiczny CSX 431 – idealna propozycja dla wszystkich osób, które cenią wygodę i bezpieczeństwo w czasie pracy. Klej nie zawiera szkodliwych rozpuszczalników, dzięki czemu unikamy wdychania szkodliwych oparów.

Klej Tytan Professional – wszechstronność stosowania
Tytan Professional Klej montażowy ekologiczny CSX 431 to produkt, który z powodzeniem może zastąpić gwoździe, śruby lub wkręty. Tytan Professional Klej montażowy ekologiczny CSX 431 idealnie nadaje się do montażu paneli, progów oraz listew przypodłogowych wykonanych z materiałów drewnopochodnych i PVC. Bardzo dobrze sprawdza się także przy różnego rodzaju pracach wykończeniowych i dekoracyjnych, trwale sklejając elementy drewniane, wykonane ze styropianu, twardego PVC, szkła, płytek ceramicznych, metalu czy też płyt wiórowych.
Jedną z zalet Kleju montażowego ekologicznego CSX 431 jest duża siła wiązania oraz doskonała przyczepność. Po utwardzeniu Klej montażowy ekologiczny CSX 431 charakteryzuje się elastyczną spoiną, co sprawia, ze można go stosować jako uszczelniacz. Kolejne wyróżniki kleju to duża wytrzymałość w szerokim przedziale temperatur oraz odporność na UV i zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu można go stosować na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Tytan Professional Klej montażowy ekologiczny CSX 431 jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska, łatwy w użyciu oraz posiada szeroki zakres zastosowań. Pozwala on też zapomnieć o wielu trudnościach, jakie można napotkać podczas klejenia – przykładowo bez problemu usuniemy jego pozostałości np. z narzędzi.

SPOSÓB UŻYCIA:
Podłoże oczyścić, odpylić, osuszyć i wyrównać. Klej nanieść punktowo lub pasmami na przyklejany materiał przy pomocy pistoletu ręcznego. Element klejony przyłożyć do podłoża i silnie docisnąć. Pełna wytrzymałość po 48 godzinach.

DANE TECHNICZNE:
•          Kolor i konsystencja: beżowa pasta;
•          Maksymalny czas otwarty: ok. 10 minut;
•          Minimalna temperatura aplikacji: +10ºC;
•          Czas pełnego utwardzenia: po ok. 48 godzinach;
•          wydajność:: 250-400g/m2;

PRZECHOWYWANIE I OPAKOWANIE:
Produkt jest pakowany w kartusze o pojemności 310 ml. Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w temperaturze od +5°C do +30°C, data ważności 12 miesięcy.

Udostępnij ten wpis

Post Comment