VIII Kongres Stolarki Polskiej. FAKRO Partnerem Głównym Kongresu

W dniach 25-26 maja odbył się VIII Kongres Stolarki Polskiej, będący największym wydarzeniem w branży budowlanej. Podczas kongresu firma FAKRO otrzymała aż trzy nagrody oraz – jak rokrocznie – była Partnerem Głównym Kongresu.

Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu Fakro ds. Marketingu. Fot. Fakro
Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu Fakro ds. Marketingu. Fot. Fakro

W tym roku FAKRO otrzymało certyfikat „DOBRY MONTAŻ” – Partner DOBREGO MONTAŻU za 2017 rok, w uznaniu za aktywne aktywnego zaangażowanie i wsparcie promocji prawidłowego montażu wyrobów stolarki budowlanej, w ramach III edycji Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej „Dobry Montaż”. FAKRO zostało także wyróżnione Certyfikatem POiD, będącym rekomendacją FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Podczas uroczystej gali podsumowano plebiscyt na „Orła Polskiej Stolarki od dziennikarzy za najbardziej przystępny odbiorcom sposób komunikacji i edukację w zakresie stolarki budowlanej”. To właśnie FAKRO zostało nagrodzone przez dziennikarzy branżowych za najlepszą komunikację.

– Ta nagroda ma dla nas szczególne znaczenie. Symbolicznie składam ją na ręce każdego współpracownika w dziale marketingu. Dziękuję zespołowi za zaangażowanie w codziennej pracy – skomentował Janusz Komurkiewicz, członek Zarządu ds. Marketingu.

VIII Kongres Stolarki Polskiej. Fot. Fakro
VIII Kongres Stolarki Polskiej. Fot. Fakro

Kongres Stolarki Polskiej to cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się producenci stolarki otworowej i dostawcy komponentów. Podczas Kongresu zostały poruszone ważne dla branży aspekty. Dużym zainteresowaniem cieszył się panel pt. „Perspektywa 2021: Zmiany w zakresie współczynnika przenikalności cieplnej stolarki otworowej”. Eksperci dyskutowali na temat zaostrzenia przepisów poprzez dalsze obniżanie parametrów przenikalności cieplnej stolarki otworowej. Po dyskusji producenci i dostawcy stolarki budowlanej w ankiecie wyrazili swoją opinię. Większość producentów i dostawców wyrobów opowiedziała się za pozostawieniem parametrów na obecnym poziomie. Wyniki ankiety pokazują, że prawie 75% producentów jest za podawaniem współczynnika przenikania ciepła dla rozmiaru referencyjnego okna, a 63% uważa, że należy zachować teraz obowiązujące współczynniki dla stolarki i ich nie zaostrzać w 2021 roku. W pozostałych panelach dyskutowano o sukcesji i nowoczesnych narzędziach marketingowych.

VIII Kongres Stolarki Budowlanej zgromadził w toruńskim Hotelu Copernicus niemal pięciuset uczestników, wśród których honorowym gościem był Tomasz Żuchowski, wiceminister Infrastruktury i Budownictwa. 

Na Kongresie Stolarki Polskiej wręczono Certyfikaty "DOBRY MONTAŻ". Fot. Fakro
Podczas Kongresu Stolarki Polskiej wręczono Certyfikaty “DOBRY MONTAŻ”. Fot. Fakro
Firma Fakro podczas tegorocznego kongresu otrzymała aż trzy nagrody - certyfikat „DOBRY MONTAŻ” – Partner DOBREGO MONTAŻU za 2017 rok, Certyfikat POiD, będącym rekomendacją FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi, oraz „Orła Polskiej Stolarki od dziennikarzy za najbardziej przystępny odbiorcom sposób komunikacji i edukację w zakresie stolarki budowlanej”. Fot. Fakro
Firma Fakro podczas tegorocznego kongresu otrzymała aż trzy nagrody – Certyfikat „DOBRY MONTAŻ” – Partner DOBREGO MONTAŻU za 2017 rok, Certyfikat POiD, będącym rekomendacją FAKRO przez Związek Polskie Okna i Drzwi, oraz „Orła Polskiej Stolarki od dziennikarzy za najbardziej przystępny odbiorcom sposób komunikacji i edukację w zakresie stolarki budowlanej”. Fot. Fakro

Udostępnij ten wpis

Post Comment