Wnętrzarskie inspiracje marki Beckers na 2016 rok

Fot. Beckers
Fot. Beckers

Ponadczasowe szarości w designerskich zestawieniach, stonowane kompozycje przywodzące na myśl piękne wspomnienia czy odważne kontrasty w orientalnym stylu, które ożywią wnętrze i nadadzą mu oryginalnego charakteru – to kilka z najnowszych aranżacyjnych trendów, jakie według Beckers będą królować w 2016 roku. Marka opracowała broszurę inspiracyjną zawierającą pomysły wnętrzarskie na nadchodzący sezon i szereg praktycznych porad dekoracyjnych, które pozwolą stworzyć dom pełen barw i uroku.

 

Kolory i wzory na czasie z farbami Beckers

Fot. Beckers
Fot. Beckers

W najnowszym katalogu marka Beckers typuje odcienie, które będą hitem sezonu w wystroju wnę­trz i przedstawia inspirujące kolorystyczne nowości. Na ich bazie powstały dziesiątki nieszablonowych aranżacji przygotowanych przez profesjonalistów w taki sposób, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W efekcie w broszurze pojawiają się zarówno subtelne stylizacje, w których delikatne kolory i prostota formy podkreślą nowoczesny design pomieszczenia, jak i energetyczne projekty, gdzie kontrastowe przełamania barw tworzą tętniące życiem wnętrze.

Fot. Beckers
Fot. Beckers

Wybierając spośród 56 modnych kolorów farb Beckers Designer Colour można przearanżować praktycznie każdą domową przestrzeń – salon, sypialnię, kącik do pracy czy pokój dla dziecka, który wspomoże jego rozwój i pobudzi wyobraźnię. Beckers podpowiada też, w jaki sposób radzić sobie ze szczególnie trudnymi powierzchniami, jak kuchnie czy łazienki, narażonymi na zabrudzenia i zachlapania, by je nie tylko skutecznie zabezpieczyć, ale nadać im świeży wygląd zgodny z aktualnymi trendami.

Fot. Beckers
Fot. Beckers

Aranżacyjne triki

Oprócz kolorystycznych zestawień specjaliści Beckers na łamach katalogu dzielą się profesjonalnymi poradami dekoracyjnymi. Dzięki nim można dowiedzieć się,  jak za pomocą ciekawych rozwiązań i modnych detali delikatnie odświeżyć  lub całkowicie odmienić wygląd domu. Czerpiąc z tych inspiracji Beckers zabiera m.in. w podróż palcem po mapie proponując wykorzystanie w aranżacji pamiątek z ciekawych podróżniczych przygód albo drogą wspomnień, zachęcając do wplatania w wystrój odrestaurowanych dodatków w stylu retro.

Pełna broszura inspiracyjna marki Beckers z trendami kolorystycznymi na 2016 rok dostępna jest na stronie http://beckers.pl/broszury/beckers-designer-colour/.

***

Marka Beckers jest częścią grupy Tikkurila Polska S.A. Oferuje ona wysokiej jakości farby lateksowe i antyalergiczne do ścian i sufitów, a także wyroby przeznaczone do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują wysokie parametry techniczne i użytkowe. Są one przeznaczone zarówno do prostych, jak i zaawansowanych prac malarskich. Flagową linią marki jest rodzina wodorozcieńczalnych akrylowych farb Designer, dostępnych w gotowych kolorach oraz w wersji mieszalnikowej. Stworzone na bazie ekologicznych receptur farby Beckers łączą bezpieczeństwo stosowania i dbałość o środowisko z najwyższą jakością. Są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne, a  wiele z nich jest sygnowanych znakiem Ecolabel, będącym najważniejszym europejskim wyróżnieniem przyznawanym wyrobom spełniającym normy dotyczące ochrony środowiska, gdyż oznaczone nim produkty nie zawierają substancji toksycznych czy rakotwórczych.

Marka Beckers powstała w 1865 roku w Szwecji. Jej farby sprzedawane są w Skandynawii, a także w krajach Europy Wschodniej. Na polskim rynku produkty Beckers obecne są od 1993 roku. Więcej informacji na temat produktów marki Beckers znaleźć można pod adresem www.beckers.pl.

Udostępnij ten wpis

Post Comment