Lakma SAT ponownie rusza z szkoleniami z systemów natryskowych

Instrukcje - Lakma SAT ponownie rusza z szkoleniami z systemów natryskowych
Fot. Lakma
Jak co roku, wraz z rozpoczęciem sezonu budowlanego, firma Lakma SAT rozpoczyna cykl bezpłatnych warsztatów systemów natryskowych dedykowanych wykonawcom. Podczas półtora godzinnych szkoleń uczestnicy mogą dowiedzieć się o zaletach tej metody a także nauczyć się właściwego wykorzystania technologii podczas prac związanych z termoizolacją budynków.

Metoda natryskowa kładzenia tynków zdobywa w naszym kraju coraz większą liczbę zwolenników. Bez wątpienia ogromną zaletą tego systemu jest oszczędność czasu pracy przy nakładaniu tynku. Jest to szczególne ważne dla wykonawców, gdyż mają możliwość zrealizowania większej liczby zleceń, bez angażowania dodatkowych pracowników. Kolejną zaletą systemu natryskowego jest niemal dwukrotnie wyższa wydajność niektórych tynków. Doskonałym przykładem są tynki Porolit, których wydajność podczas aplikacji agregatami wynosi 18m2 z wiadra 25kg.

Szkolenie z doświadczeń i dobrych praktyk

Instrukcje - Lakma SAT ponownie rusza z szkoleniami z systemów natryskowych
Fot. Lakma
Liderem w rozpowszechnianiu metody natryskowej jest firma Lakma SAT z Cieszyna. W ramach popularyzacji tej metody od blisko 4 lat organizuje ona cykl bezpłatnych szkoleń, podczas których dzieli się z wykonawcami swoją wiedzą.

Pierwsza, teoretyczna część szkolenia, polega na omówieniu technologii a także na przedstawieniu produktów z grupy LAKMA TERM, w tym tynków Porolit, dedykowanych do systemów natryskowych. Warto wspomnieć, że w zeszłym roku system ociepleń LAKMA TERM otrzymał międzynarodowy certyfikat ETA świadczący o jego najwyższej jakości. Obecnie to jedyny taki certyfikat w Europie przyznany systemowi, pozwalającemu na aplikację wybranych tynków za pomocą agregatów tynkarskich.

Druga część szkolenia przeznaczona jest na pokazy praktyczne, podczas których uczestnicy uczą się jak prawidłowo należy obsługiwać zestaw tynkarski a także co najważniejsze mają okazję spróbować aplikacji tynku. Całość odbywa się pod okiem doświadczonego technologa, który na bieżąco koryguje błędy.

Agregaty dla uczestników

W systemie natryskowym bardzo ważną rolę odgrywa odpowiedni sprzęt. Dlatego też LAKMA oferuje swoim kontrahentom bezpłatne użyczenie profesjonalnego sprzętu na czas inwestycji, a także pomoc doradcy technicznego w czasie jej trwania. Na szkolenia można zapisywać się u Regionalnych Kierowników Sprzedaży lub u Doradców Techniczno-Handlowych w swoim regionie.

Instrukcje - Lakma SAT ponownie rusza z szkoleniami z systemów natryskowych
Fot. Lakma

Udostępnij ten wpis

Post Comment