Nowy e-katalog ARCHIPELAG ze świątecznymi inspiracjami

Pomysły na bożonarodzeniowe dekoracje, świąteczne aranżacje, najlepsze projekty domów, modne wnętrza, a także hity z kolekcji EX i ENERGO PLUS, czyli domy, które oszczędzają dla swoich właścicieli – w nowym, wyjątkowym e-katalogu „ARCHIPELAG świąteczne inspiracje”. Numer już do zobaczenia online.

moc-swiatecznych-inspiracji-w-nowym-e-katalogu_grafika_mŚwiąteczne dekoracje domu

Jak wyczarować gwiazdkową atmosferę? Co zrobić, aby w domu zagościł bożonarodzeniowy nastrój? Jakie aranżacje wigilijnego stołu są najmodniejsze? Wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na powyższe pytania ucieszy nowy, elektroniczny katalog Pracowni Projektowej ARCHIPELAG, w którym przygotowano moc inspiracji na piękne i magiczne Święta. Wśród pomysłów na uroczystą oprawę domowego wnętrza czytelnicy odnajdą, m.in.: świąteczne fototapety z motywem choinki i renifera z kolekcji firmy PIXERS, klimatyczne ozdoby i przytulne tekstylia od Dekorii, skandynawskie dekoracje z oferty firmy Le Pukka oraz ponadczasowe aranżacje z udziałem złota i czerwieni proponowane przez Fabrykę Form – dla każdego coś wyjątkowego.

 

TOP projekty domów

W świątecznym e-wydaniu na czytelników czekają również największe hity projektowe z oferty Pracowni Projektowej ARCHIPELAG. W numerze przygotowano atrakcyjny ranking projektów, które w 2016 roku biły rekordy popularności, a także ciekawe zestawienie domów w cenie mieszkania. Na szczególną uwagę zasługuje przegląd najlepszych domów energooszczędnych, w którym nie zabrakło propozycji z serii EX i ENERGO PLUS, czyli projektów, które nie tylko oszczędzają energię, ale także aktywnie ją pozyskują ze źródeł naturalnych, wykorzystując pompę ciepła, wentylację z rekuperacją oraz system solarny.

Nowy e-katalog ARCHIPELAG świąteczne inspiracje można wygodnie przeglądać zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Wydanie jest dostępne pod adresem: https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_swiateczne_inspiracje_20_39a8c5c94b013e

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment