Poradnik dla projektantów ISOVER Floor Matrix na iPoda

Akustyka - Poradnik dla projektantów ISOVER Floor Matrix do pobrania na iPoda

Specjalny poradnik przydatny w projektowaniu izolacji akustycznych ISOVER Floor Matrix to praktyczne narzędzie dla projektantów, dostępne w wersji mobilnej – do pobrania w postaci bezpłatnej aplikacji na iPady.

„Isover Floor Matrix” to czwarta część z serii poradników dla projektantów opracowywanych przez ekspertów ISOVER. Poświęcona jest zagadnieniom ochrony przed hałasem – zarówno powietrznym, jak i uderzeniowym, w budynkach zamieszkania zbiorowego oraz użyteczności publicznej. Zeszyt zawiera m.in. informacje o obowiązujących przepisach i wymogach prawnych, cenne wskazówki oraz podpowiedzi dotyczące doboru i montażu układów podłogowych z wykorzystaniem materiałów marek ISOVER i WEBER. Ciesząca się dużym zainteresowaniem publikacja, wydana w formie drukowanej, dostępna jest teraz również w wersji mobilnej.

Aplikację na iPady „ISOVER Floor Matrix” można bezpłatnie pobrać ze sklepu AppStore. Poradnik online w znacznym stopniu skraca czas doboru rozwiązań, opisuje wykorzystane produkty, jak również prezentuje przekrój warstw podłogowych odpowiadający dokonanemu wyborowi. Dodatkowa funkcja odsyła użytkownika do strony internetowej poświęconej rozwiązaniom podłogowym. Kreator projektów pozwala dopasować rozwiązania spełniające wymagania normy PN-B-02151-3:2013 (w przygotowaniu) w oparciu o systemy marek ISOVER i WEBER. Aplikacja daje również możliwość przesyłania wyników pracy i korzystania z listy dystrybutorów.

– Tworząc mobilną wersję poradnika „ISOVER Floor Matrix” zależało nam, aby była ona w pełni funkcjonalnym narzędziem w pracy projektantów. Aplikacja ma za zadanie pomóc profesjonalistom w projektowaniu układów podłogowych zapewniających najlepszą izolację akustyczną, w szybki i praktyczny sposób – mówi Anna Gil, Kierownik Biura Doradztwa Technicznego ISOVER.

Aplikacja „ISOVER Floor Matrix” dostępna jest pod adresem:
https://itunes.apple.com/pl/app/isover-floor-matrix/id892761305?mt=8

Więcej na www.isover.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment