Wykonując ocieplenia wełną skalną ROCKWOOL zyskasz elektronarzędzia marki BOSH

W nowej promocji ROCKWOOL wykonawcy ocieplający domy jednorodzinne zyskują narzędzia BOSH Professional zaś inwestorzy rabat 30% na sprzęt AGD Indesit. Zasady promocji są bardzo proste – wystarczy wykonać ocieplenie przy użyciu produktów z wełny skalnej, zebrać etykiety z opakowań i wymienić je na wybraną nagrodę – elektronarzędzia BOSH Professional. Zyskuje także inwestor, gdyż do nagrody dla wykonawcy dołączony będzie specjalny kod do dedykowanego sklepu internetowego http://rockwooldladomu.pl/, gdzie inwestor będzie mógł dokonać zakupu sprzętu AGD.

Fot. Rockwool
Fot. Rockwool

O trwałości wykonanego ocieplenia, a jednocześnie reputacji wykonawcy i zadowoleniu klienta, decyduje z jednej strony poprawność i staranność wykonanych prac, ale z drugiej także jakość użytych materiałów. Dlatego warto wspólnie z inwestorem wybierać produkty, od sprawdzonego producenta, które cechuje gwarantowana trwałość, oraz które zapewniają użytkownikowi dodatkowe zalety, poza izolacyjnością termiczną, jak w przypadku wełny skalnej – niepalność, izolacyjność akustyczną i paroprzepuszczalność.

Biorąc udział w nowej promocji ROCKWOOL wykonawca zagwarantuje super moce dla izolowanego domu, zadowolenie inwestora przez długie lata oraz wysokiej klasy elektronarzędzia BOSH Professional dla siebie, takie jak: młot udarowo-obrotowy, odkurzacz do pracy na sucho i mokro, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka udarowa. Warunki promocji są proste – wystarczy wykonać 5 kroków:

Fot. Rockwool
Fot. Rockwool
  1. Zastosować wełnę ROCKWOOL do ocieplenia domu jednorodzinnego.
  2. Wypełnić zgłoszenie online lub wysłać SMS na numer 799 448 558 z imieniem, nazwiskiem oraz numerem wybranej nagrody (np. Jan Kowalski, nagroda 1) – rodzaje nagród, jak i szczegóły promocji znajdują się na stronie: http://www.rockwool.pl/wykonawca
  3. Zebrać etykiety z opakowań produktów ROCKWOOL objętych promocją, w zależności od wybranej nagrody.
  4. Wysłać etykiety i formularz konkursowy jak najszybciej listem poleconym najpóźniej do 31 lipca (liczba nagród ograniczona). W formularzu konkursowym koniecznie jest podanie adresu domu jednorodzinnego lub w zabudowie szeregowej, w którym użyto produkty ROCKWOOL. Istnieje możliwość podania trzech adresów inwestycji, na których zastosowano produkty ROCKWOOL.
  5. Odebrać wybraną nagrodę.

Udział w promocji to zysk nie tylko dla wykonawców! Zyskuje także inwestor w danym projekcie. Do nagrody dla wykonawcy, za zgromadzone etykiety produktów, dołączony będzie specjalny kod do dedykowanego sklepu internetowego http://rockwooldladomu.pl/ gdzie inwestor będzie mógł dokonać zakupu sprzętu AGD marki INDESIT z 30% rabatem!

Udostępnij ten wpis

Post Comment