Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi w MWSLiT we Wrocławiu – trwa nabór na studia podyplomowe

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu prowadzi nabór na dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej studia podyplomowe – Zrównoważone zarządzanie inwestycjami budowlanymi. Studia te są odpowiedzią na wzrost zainteresowania ideą zrównoważonego rozwoju oraz wiążące się z tym ciągłe zapotrzebowanie na specjalistów.

zarzadzanie_inwestycjami

Oferta skierowana jest przede wszystkim do: pracowników urzędów, inspektorów budowlanych, zarządców i doradców rynku nieruchomości,  kierowników ds. realizacji inwestycji oraz koordynatorów inwestycji budowlanych.

Celem studiów jest przekazanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do samodzielnego kierowania oraz zarządzania inwestycjami budowlanymi, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ekologicznych i środowiskowych. Uczestnicy projektu poznają podstawy formalne, prawne oraz ekonomiczne z zakresu zarządzania i realizacji inwestycji budowlanych. Zapoznają się z najistotniejszymi normami środowiskowymi, a także z procesem oceny oddziaływania inwestycji na środowisko.

Dzięki uzyskaniu dofinansowania w NFOŚiGW opłata za studia wynosi tylko 1000 zł za cały okres kształcenia.

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment