Dom z cegły 2016 – nowy katalog firmy Röben

Nowy katalog „Dom z cegły 2016” dostępny jest w serwisie internetowym firmy Röben. Katalog prezentuje kompletną ofertę marki, informacje techniczne i projektowe, a także wiele praktycznych porad.

Fot. Röben
Fot. Röben

Tegoroczne wydanie katalogu „Dom z cegły” poszerzone zostało o wiele nowych przydatnych informacji związanych z zastosowaniem ceramiki budowlanej oraz o nowe produkty w ofercie firmy Röben.  Znajdziemy tu kompletny przegląd materiałów z ceramiki, oferowanych przez markę: cegły i płytki klinkierowe, licowe, dachówki ceramiczne, pustaki ceramiczne, gotowe elementy budowlane, klinkierowe cegły brukowe oraz ceramika posadzkowa.

Publikacja prezentuje najkorzystniejsze rozwiązania dotyczące dachów, elewacji oraz podłogi i ogrodu. Ilustracje, obrazujące zastosowanie produktów w gotowych realizacjach, stanowić mogą doskonałą inspirację zarówno dla architektów – w kolejnych projektach, jak i inwestorów – podczas podejmowania decyzji związanych z budową lub remontem domu. Tabele i wykresy przejrzyście opisują cechy poszczególnych materiałów oraz najważniejsze ich parametry. Z kolei zawarte w katalogu praktyczne porady techniczne umożliwiają dobór najkorzystniejszych rozwiązań do konkretnych potrzeb podczas budowy lub remontu domu.

– Katalog „Dom z cegły” od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród architektów, wykonawców i inwestorów. Jego najświeższe wydanie stanowi kompletną informację na temat produkowanych przez naszą firmę materiałów i możliwości ich wykorzystania. Pozwala także na szybki dostęp do oferty firmy, co jest szczególnie ważne w komunikacji pomiędzy wykonawcą a zleceniodawcą. Co ważne, dzięki możliwości przeglądania on-line lub też pobrania na urządzenia mobilne w formie pliku, dostęp do katalogu możliwy jest „od ręki” – mówi Agnieszka Spychała kierownik działu marketingu firmy Röben.

 

Fot. Röben
Fot. Röben

Katalog można pobrać lub przejrzeć on-line w serwisie firmy Röben:

http://dach.roben.pl/plik/dom-z-cegly-2016.

Można go również zamówić w wersji drukowanej:

http://roben.pl/pobierz/zamow-katalog.

Udostępnij ten wpis

Post Comment