Nowy numer magazynu Baumit już dostępny!

Nowości produktowe, praktyczne porady i inspiracje, wywiady z ciekawymi ludźmi branży budowlanej i architektonicznej, a także emocje związane z walką o prestiżowe tytuły i cenne nagrody – to wszystko czeka na czytelników, w ręce których trafi jeszcze pachnący farbą drukarską, nowy – letni numer magazynu wydawanego przez firmę Baumit.

baumit_magazyn_1_2016Najświeższy Baumit Magazyn powędrował do pierwszych odbiorców. Półrocznik skierowany jest do wykonawców, architektów, inwestorów i dystrybutorów oraz przedstawicieli świata mediów zainteresowanych pomysłami z przyszłością i ciekawymi wydarzeniami z branży architektoniczno-budowlanej.

Bieżący numer to przede wszystkim kolejna porcja nowinek produktowych, które ułatwiając pracę wykonawcom i rozszerzając możliwości wyboru architektom oraz inwestorom, znakomicie wpisują się w program rozwoju polskiego budownictwa. To właśnie wokół nich koncentrują się takie artykuły jak: „System Baumit Star – idealny do niskich temperatur”, „Elewacje w wersji Premium”, „Trwałe. Innowacyjne. Tynki elewacyjne” czy „Nowy blask starych elewacji”.

Nowe wydanie półrocznika firmy Baumit to również spora dawka emocji towarzyszących rozstrzygnięciu ogólnopolskiego konkursu Fasada Roku 2015 oraz jego międzynarodowej odsłony – Life Challenge 2016. O realizacjach nagrodzonych na poziomie krajowym przeczytamy w artykule pt.  „Polska designem stoi…”. Warto zauważyć, że stanowi on swoiste wprowadzenie do cyklu materiałów prezentujących sylwetki polskich obiektów walczących o miano Europejskiej Fasady Roku oraz autorów tego bezprecedensowego sukcesu. Serię publikacji otwiera artykuł „Polskie projekty w finale…”, a jego bohaterów poznajemy bliżej oddając się lekturze tekstów: „Jednorodzinny indywidualizm – domy rzeźbione wyobraźnią”, „Architektura w pełnym wydaniu” oraz „Dom studencki „Babilon” w nowej odsłonie. O projektowaniu budynków i kreowaniu przestrzeni opowiadają na łamach letniego Baumit Magazynu architekci Maciej i Magdalena Beczak, Piotr Z. Barełkowski, a także Wojciech i Bartłomiej Rados.

 

Prowadząc biznes firma Baumit nie zapomina również o tym, że zrównoważona działalność przedsiębiorstwa to także projekty prospołeczne, jak również te rozbudzające w uczestnikach ducha zdrowej rywalizacji. Akcja „ColorLove Przedszkole” wkroczyła już w etap prac projektowych nad nowymi elewacjami dla zwycięskich placówek, o czym więcej w artykule „ColorLove Przedszkola w decydującej fazie”.

Za pośrednictwem materiału „Kluczowa kwestia rozwiązana…” firma Baumit przedstawia nam laureatkę loterii promocyjnej „Nivello kluczem do sukcesu”. Pozostając przy tematyce konkursów Baumit zaprasza czytelników do kolejnej zabawy, której tym razem przyświeca hasło „Zdobywaj nagrody za kody”.

W numerze także wieści z największego w Europie parku badawczego materiałów budowlanych – Baumit Viva, w którym prowadzone są testy skoncentrowane wokół zdrowego mieszkania. O projekcie i pierwszych wynikach badań przeczytamy w artykule „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej?”.

Wydanie papierowe dystrybuowane jest wśród Przyjaciół i Partnerów biznesowych firmy Baumit, a wersja elektroniczna dostępna jest dla każdego na stronie internetowej www.baumit.com.

 

www.baumit.com 

www.facebook.com/BaumitPolska

Udostępnij ten wpis

Post Comment