W promocji wełny skalnej ROCKWOOL nagrody o łącznej wartości 100 000 zł.

ROCKWOOL_PromocjaWystartowała promocja produktów ROCKWOOL, w ramach której każdy kto kupi wełnę skalną ROCKWOOL ma szansę wygrać atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 100 000 zł. – m.in. skutery, telewizory LCD, tablety i notebooki. Promocja potrwa do końca października.

Ocieplając lub planując ocieplenie domu każdy może wygrać podwójnie. Wybierając skalną wełnę ROCKWOOL zapewniamy sobie i swojej rodzinie trwałą, niepalną i wyciszającą izolację domu, a dodatkowo możliwość udziału w wyjątkowej promocji – zabawie fotograficznej w formie konkursu z atrakcyjnymi nagrodami gwarantowanymi. Wystarczy zrobić ciekawe, zabawne, kreatywne zdjęcie związane z dociepleniem lub produktami ROCKWOOL, umieścić je na profilu Facebook „Wybierz Dobrze” i uzyskać jak największą liczbę głosów pod swoim zdjęciem.

Przewidziano III edycje konkursu – możliwe jest uczestniczenie w każdej z nich, co może zwiększyć szanse na wygraną. W każdej z edycji nagrodzonych zostanie aż 40 autorów najciekawszych zdjęć. Zdobywcy poszczególnych miejsc będą mogli wybrać nagrody w zależności od uzyskanego miejsca: od 1 do 3 m.in. 48-calowy telewizor LCD, skuter, zestaw AGD, notebook czy kino domowe, miejsca od 4 do 8 m.in. 40-calowy telewizor LCD, tablet Apple iPad, konsola Sony PlayStation, laptop czy sprzęt AGD, miejsca od 9 do 40 m.in. blender, radioodtwarzacz, słuchawki, golarka, suszarka czy zestaw klocków Lego.

Konkurs odbywa się w trzech edycjach:

  • I edycja – zgłoszenia do 31 maja 2015 roku
  • II edycja – zgłoszenia do 31 lipca 2015 roku
  • III edycja – zgłoszenia do 15 października 2015 roku.
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać 5 prostych kroków – co trzeba zrobić?
1. Polubić profil „Wybierz Dobrze” na Facebooku.
2. Zrobić zabawne lub kreatywne zdjęcie – po zarejestrowaniu się w aplikacji konkursowej należy wybrać szablon i umieścić tam zdjęcie związane z dociepleniem domu i/lub produktami ROCKWOOL.
3. Zadbać o największą liczbę głosów i tym samym wygraną – każdy może udostępnić informację o konkursie na swoim profilu i zaprosić znajomych i rodzinę do głosowania właśnie na to zdjęcie.
4. Wybrać jedną z nagród o łącznej wartości 100 000 zł – w bogatej puli nagród m.in. tablet Apple iPad, 48-calowy telewizor LCD, aparat cyfrowy, konsola do gier Sony PlayStation czy skuter.
5. Przesłać dowód zakupu i odebrać nagrodę – warunkiem odbioru nagrody w konkursie jest zakup promocyjnych produktów ROCKWOOL za minimum 1000 zł i przesłanie skanu dowodu zakupu do firmy.

Konkurs odbywa się na profilu „Wybierz Dobrze” na Facebooku – https://www.facebook.com/wybierzdobrze

Mila pokazuje dlaczego wełna skalna

Konkurs jest elementem kolejnej odsłony największej w historii ROCKWOOL kampanii reklamowej: Wybierz Dobrze. Wybierz ROCKWOOL. Główną bohaterką kampanii jest sympatyczna dziewczynka, o imieniu Mila, która pokazuje unikalne cechy skalnej wełny – trwałość, niepalność i właściwości akustyczne. Dzięki tym właśnie zaletom wełna skalna ROCKWOOL jest idealnym materiałem do izolacji termicznej domów – poddaszy, ścian działowych oraz ścian zewnętrznych. Prawidłowo wykonane ocieplenie ze skalnej wełny zapewni użytkownikom komfort termiczny przez cały rok, bezpieczeństwo i znaczne oszczędności. Wełna ROCKWOOL jest niepalna – posiada najwyższą klasę odporności na ogień – A1 wg europejskiej klasyfikacji ogniowej. Skalna wełna zapewnia też świetną ochronę akustyczną – zmniejszając przedostawanie się hałasów z zewnątrz budynku, jak i tych z pozostałych pomieszczeń. Jest to niezwykle trwały materiał, który zachowuje swoje właściwości przez długie lata, ograniczając straty ciepła i utrzymując komfort termiczny w pomieszczeniach przez cały rok.

Dlatego warto zaopatrzyć się w produkty z wełny skalnej ROCKWOOL, wziąć udział w konkursie i mieć szansę na podwójną wygraną.

Udostępnij ten wpis

Post Comment