Design zaczyna się od okna – wiosenna promocja OknoPlus

Jeśli właśnie wybierasz okna do swojego nowego domu, możesz skorzystać z promocji OknoPlus. Każdy, kto zrobi to jeszcze na etapie jego budowy, zyskuje podwójnie! Ma większy wybór ciekawych opcji i oryginalnych rozwiązań oraz fachowe doradztwo designerów i produkty OknoPlus z dużym rabatem. Promocja trwa do 30 kwietnia.

oknoplus_promocja_03_2020_1

Klienci, którzy do 30 kwietnia pojawią się w salonie OknoPlus z planem architektonicznym stawianego właśnie domu, otrzymają szytą na miarę ofertę designerskich okien dopasowanych do stylu inwestycji, jej otoczenia oraz do gustu i wymagań inwestora. Propozycja pakietu produktów do całego domu okraszona będzie sowitymi, indywidualnie wyliczanymi rabatami i innymi bonusami, jak choćby bezpłatne ubezpieczenie szyb.

Co może znaleźć się w wiosennym bukiecie produktów?

Propozycje designerskie i innowacyjne zarazem. Są wśród nich zarówno konstrukcje PVC, jak i okna aluminiowe, profile o różnym wykończeniu kolorystycznym, nowoczesne systemy szklenia, szyby o rzadko spotykanych na rynku właściwościach i okna w wysokiej klasie bezpieczeństwa. Przykładowo…

Modne konstrukcje przesuwne

W nowoczesnym projekcie nie może dziś zabraknąć dużych przeszkleń i przesuwnych konstrukcji okiennych, które atrakcyjnie zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu, a jego malowniczym otoczeniem. Jeśli dodatkowo aranżuje się w ten sposób nie tylko jedną ścianę salonu, ale na przykład jego narożnik… No to jesteśmy w domu – i to w designerskim domu!

Jedną z propozycji OknoPlus wpisujących się w ten trend jest narożna konstrukcja HST, która w wiosennej promocji łączy się z prezentem dla klienta, w postaci rocznego ubezpieczenia szyb o wartości 5 tys. zł. Doradcy pomagają dobrać styl profilu okiennego do stylistyki domu i/lub planowanego wystroju wnętrza. Przesuwne okna HST dostępne są w wersji PVC i ALU, co oznacza, że mogą mieć praktycznie dowolne wykończenie (drewnopodobne, w kolorze, gładkie, matowe, z połyskiem, satynowe…). Duży wybór – fachowa podpowiedź jest tu więc na wagę złota.

Inne niż wszystkie – szyby ECLAZ

Dobry design lubi przestrzeń, przyjaźni się ze światłem i nade wszystko kocha funkcjonalność. Dlatego szkło spod znaku ECLAZ również jest bohaterem wiosennej, designerskiej promocji OknoPlus. Nie ma lepszych szyb na rynku, jeśli chodzi o przepuszczalność światła naturalnego i doświetlanie wnętrz. W pakietach trzyszybowych, jakie proponuje w swoich produktach OknoPlus, współczynnik przezierności wynosi 77%. Do pomieszczeń wpada dużo promieni słonecznych, a barwa światła nie jest przekłamana, co przepięknie i naturalnie „aranżuje” przestrzeń.

Z oknami ze szkłem ECLAZ w domu jest nie tylko atrakcyjnie pod względem wizualnym, ale także ciepło. Nowoczesne, designerskie przeszklenia zapewniają bowiem również odpowiedni poziom energooszczędności. W przypadku tych produktów to między innymi zasługa najcieplejszej na świecie ramki międzyszybowej Swisspacer. Doradcy z OknoPlus podpowiadają, w co oprawić to niezwyczajne szkło, by jak najlepiej funkcjonowało w nowym domu…

Designerskie i bezpieczne okna

Designerskie rozwiązania kocha się za to, że mają… wszystko, co trzeba mieć. W przypadku okien do domu to atrakcyjny wygląd, odpowiednia przezierność szyb, wysoka energooszczędność konstrukcji oraz… gwarancja bezpieczeństwa. Promocyjne propozycje OknoPlus mają to wszystko.

Bezpieczne okna to nie tylko specjalne metody szklenia (STV), dzięki którym nie jest łatwo na przykład wypchnąć szybę z ramy, ale także antywłamaniowe okucia w klasie RC1 i RC2, zapewniające domowi doskonałą ochronę przed przypadkowymi intruzami. Doradcy OknoPlus opracowują dla klienta optymalny w danej sytuacji zestaw zabezpieczeń, bazując na najnowszych technologiach i najlepszych na rynku rozwiązaniach dedykowanych budynkom mieszkalnym.

Dobór określonych typów konstrukcji okiennych, rodzaj profilu, wielkość i funkcje szkła, zastosowanie połączeń kolorystycznych etc. mają istotny wpływ na finalny efekt, jeśli chodzi o wygląd domu, a także aranżację jego wnętrza. Okna mogą atrakcyjnie nawiązywać do lokalizacji budynku, eksponować bryłę domu na tle otoczenia, zmieniać styl i charakter poszczególnych pomieszczeń, postrzeganie przestrzeni, a nawet samopoczucie domowników. Od designu wiele zależy… a ten zaczyna się od okna.

Mariusz Kudas – doradca klienta OknoPlus


Szczegóły promocji w w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u Autoryzowanych Partnerów Handlowych -> www.oknoplus.com.pl/kontakt

Udostępnij ten wpis

Post Comment