Kołnierz EHV-AT Thermo

Okna - Kołnierz EHV-AT Thermo

Nowy uniwersalny kołnierz uszczelniający EHV-AT Thermo z dodatkową termoizolacją jest doskonałym systemowym rozwiązaniem gwarantującym szczelne i “ciepłe” połączenie okna z połacią dachu. Kołnierz uszcelniający EHV-AT Thermo umożliwia docieplenie okien dachowych ponad poziomem łat.

Posiada przyklejony od wewnątrz elastyczny materiał dociepleniowy, który szczelnie przylega do ościeżnicy okna dzięki czemu po zamontowaniu tworzy termoizolacyjną ramę. Materiał termoizolacyjny charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami (bardzo dobry współczynnik Λ). Kołnierz Thermo izoluje termicznie okno i znacznie poprawia współczynnik przenikania ciepła nawet do 15% w zależności od typu okna. Ogranicza ryzyko powstawania ewentualnych mostków termicznych i strat ciepła.

Kołnierz EHV-AT Thermo jest przeznaczony do wszystkich okien dachowych zarówno drewnianych jak i aluminiowo-tworzywowych. EHV-AT Thermo jest uniwersalnym koł?nierzem uszczelniającym i może być stosowany do wszystkich pokryć dachowych o wysokości profilu do 90mm.

Dostępny do wszystkich standardowych rozmiarów okien dachowych FAKRO.

Zakres montażu wynosi od 15° do 90°.

www.fakro.pl

 

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment