Konkurs dla architektów „Kwadratowy świat Galeco” na ostatniej prostej

Stawić czoła wyzwaniu, czyli wykonać projekt i wizualizację budynku z jednym z kwadratowych systemów rynnowych. Właśnie takie zadanie firma Galeco postawiła przed ambitnymi architektami. Stawka jest wysoka, bo pula nagród wynosi aż 15 tys. złotych!

Konkurs_Galeco_z1KWADRATOWY ŚWIAT to stworzona przez Galeco idea, odnosząca się do rozwiązań odprowadzania wody deszczowej za pomocą kwadratowych kształtów i kąta prostego. Oparta na geometrii koncepcja w naturalny sposób wpisuje się w aktualne trendy architektoniczne i odpowiada na potrzeby inwestorów, stale poszukających innowacyjnych rozwiązań. Firma Galeco jako pierwsza opatentowała orynnowanie o przekroju kwadratowym. Oparte na nim pionierskie systemy Galeco: BEZOKAPOWYSTAL2 oraz najnowsze – PVC2 oraz DACHY PŁASKIE zrewolucjonizowały branżę dekarską.

Konkurs dla architektów

Zasady konkursu skierowanego do architektów są proste. Ich zadaniem jest wykonanie projektu
i wizualizacji budynku, który uwzględnia wykorzystanie jednego z kwadratowych systemów rynnowych Galeco. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest ponadto przesłanie na adres organizatora (reklama@galeco.eu) plików z pracami, formularza zgłoszeniowego oraz dokumentów potwierdzających własność projektu.

Konkurs trwa do 30 kwietnia, zaś jego wyniki ogłoszone zostaną najpóźniej do 31 maja bieżącego roku. O co toczy się rywalizacja? Nagrodami są 3 vouchery do wykorzystania w sklepie procad.pl.

I miejsce: 7000 zł

II miejsce: 5000 zł

III miejsce: 3000 zł

Szczegóły i warunki uczestnictwa w konkursie dostępne są w regulaminie na stronie www.galeco.pl

fot. Galeco_konkurs_728_410

Udostępnij ten wpis

Post Comment