Targi Monachijskie zapraszają

DACH+HOLZ 201024-27 luty 2010r. – Kolonia

DACH+HOLZ to specjalistyczne Targi Technik Stosowanych w Budownictwie Drewnianym oraz Technik Montażu Dachów i Ścian, organizowane raz na 2 lata.

W 2008 roku targi DCAH+HOLZ odbyły się po raz pierwszy jako wspólne spotkanie branżowe rzemiosła ciesielskiego i dekarskiego. Na tę premierę do Stuttgartu przyjechało ponad 48 tys. odwiedzających z 23 państw, w większości byli to specjaliści z branży. Na 70 tys. metrów kw. powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało wówczas ponad 550 wystawców. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnej frekwencji.

W Kolonii, gdzie tym razem odbędą się targi, liczne nowości we wszystkich segmentach rynku, takich jak dachy strome i płaskie, narzędzia i maszyny, cegły i drewno czekać będą ? jak zapowiedzieli organizatorzy – na dekarzy, cieśli, blacharzy, projektantów, architektów i inżynierów. W nadchodzącej edycji targów ważną rolę odgrywać będzie temat energooszczędności, czyli jak zaoszczędzić energię dzięki renowacji dachu oraz jak ją pozyskać, dzięki takim rozwiązaniom, jak kolektory słoneczne.

Oprócz nowości w zakresie produktów, organizatorzy zapowiadają również interesujący program ramowy oraz specjalne pokazy.

W programie zaplanowano Dzień Zrzeszenia Niemieckich Dekarzy oraz Dzień Konstrukcji z Drewna Zrzeszenia Niemieckich Cieśli.

www.dach-holz.de
FARBE 201024-27 marca 2010r. ? Monachium

FARBE 2010 to wiodące Targi Farb, Elewacji, Ochrony Budynków, Tynków, Stiuku oraz Montażu Budynków Na Sucho, organizowane co 3 lata na przemian w Monachium i w Kolonii. Tradycja targów FARBE sięga 1972 roku. To jedne z najważniejszych targów dla malarzy i lakierników, sztukatorów, tynkarzy i monterów budynków z prefabrykatów, dekoratorów wnętrz i posadzkarzy. Specjalizują się w takich tematach jak farby, wykończenie budynków, elewacje, ochrona budynków, tynki, sztukaterie i budownictwo z prefabrykatów.

W tym roku w centrum uwagi targów znajdą się takie tematy, jak renowacja i modernizacja budynków w istniejącej zabudowie oraz energetyczna modernizacja budynków z naciskiem na systemy ocieplania. W przypadku farb i lakierów ważną rolę odegra kolejny etap europejskiej dyrektywy VOC, wchodzącej w życie z 2010 rokiem i obniżającej dopuszczalną emisję lotnych związków organicznych.

www.faf-munich.com

www.targiwmonachium.pl

Udostępnij ten wpis

Post Comment