TARGI z „USTERKĄ” ! Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz już w najbliższy weekend w Bydgoszczy

Czy to możliwe by Targi Budownictwa i Aranżacji Wnętrz odbywały się z „Usterką”? Jak najbardziej! W dniu 1 kwietnia na targi zaprasza Dominik Strzelec znany z programu Usterka  i  Odlotowy Ogród – to  nie jest prima aprilis!

BUDOWA DOMU 300dpiTargi odbędą się w godzinach 10:00 – 17:00 ( w niedzielę do 16:00).  W programie targów przewidziane są m.in:

– budowa domu „na żywo”,

– próbne jazdy samochodami elektrycznymi,

– pokazy mistrzów dekarstwa,

– pokazy rusztowań,

– pokazy ratownictwa,

– porady architektów,

– strefa majsterkowicza,

– stoliki eksperckie – porady techniczne i prawne,

– konkursy z nagrodami.
Swój dom będą również budowli najmłodsi uczestnicy targów – zapraszamy rodziny z dziećmi ! Gwarantujemy niezapomnianą zabawę!

logo TPBędzie to już  się 34 edycja Targów Budownictwa Wyposażenia Wnętrz GRYF-BUD. Wystawcy zaprezentują swoją ofertę w Bydgoskim Centrum Targowo–Wystawienniczym, które jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w północnej części Polski.
Równolegle z GRYF-BUDem odbędą się Targi Energii Odnawialnej TEO , Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD oraz  Targi Twój Ogród. W ubiegłych latach nowatorska forma targów łącząca wykonawcze firmy budowlane ze specjalistycznymi firmami branży BHP spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wystawców, zaproszonych gości i odwiedzających.

W trakcie targów będą również organizowane konferencje, na których głos zabiorą wykwalifikowani w swych dziedzinach prelegenci.

Więcej informacji można uzyskać poprzez stronę internetową:
http://www.targi-pom.com.pl/

 

Udostępnij ten wpis

Post Comment