Wymień urządzenia na nowe z Hilti

Kampania Hilti „Wymień stare urządzenie na nowe” pozwoli użytkownikom elektronarzędzi bezprzewodowych, na bardzo korzystnych warunkach, wymienić stare baterie i akumulatory na nowe urządzenia litowo-jonowe. To odpowiedź firmy na przepisy europejskie, zakazujące wprowadzenia do obrotu baterii i akumulatorów zawierających rtęć i kadm. Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady wejdzie w życie 31 grudnia 2016 r.

bateria3_02Nowe litowo-jonowe urządzenia, to ekologiczna technologia, pozwalająca ograniczyć uwalnianie do środowiska kadmu i rtęci. Akumulatory Hilti z systemem Cordless Power Care (CPC), to również szereg korzyści dla użytkowników elektronarzędzi.

Akumulatory litowo-jonowe ładują się szybciej, nie wymagają formatowania i nie tracą pojemości. Ogniwa urządzenia są bardzo trwałe. Dzięki temu wytrzymują one więcej cykli ładowania oraz możliwa jest indywidualna kontrola napięcia każdego ogniwa. Natomiast technologia CPC chroni akumulator przed przegrzaniem, przeciążeniem i maksymalnym rozładowaniem

mówi Krzysztof Wilk, Product Manager Cordless & Cutting Hilti Poland.

Akumulatory Hilti nie zawierają metali ciężkich. Urządzenia są mniejsze i lżejsze, co procentuje większą efektywnością i komfortem pracy użytkowników.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty Hilti

Kampania „Wymień stare urządzenia na nowe” obowiązuje od sierpnia do końca grudnia 2016 r. Przekazując do złomowania użytkowaną maszynę dowolnego producenta oraz kupując lub wynajmując w ramach usługi Zarządzanie Flotą urządzenie Hilti tego samego typu, klienci otrzymają osprzęt w preferencyjnych warunkach. Firma Hilti jako przedsiębiorstwo silnie angażujące się w kwestie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko naturalne, rozszerza akcję o wszystkie elektronarzędzia, zarówno akumulatorowe jak i sieciowe.

Urządzenia akumulatorowe Hilti Li-Ion CPC są objęte okresem „Zero Kosztów”. Ich naprawa jest całkowicie bezpłatna aż przez 2 lata.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.hilti.pl oraz www.technikaakumulatorowa.hilti.pl.


O Hilti

Hilti jest światowym liderem w dziedzinie systemowych rozwiązań dla profesjonalistów w branży budowlanej. Celem firmy jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań, produktów i usług, które wyprzedzają potrzeby rynku oraz wyznaczają nowe standardy. Grupa Hilti działa w 120 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 21 000 pracowników, z których dwie trzecie pracuje bezpośrednio w dziale sprzedaży, centrum obsługi klienta oraz doradztwie z zakresu prac projektowych. Główna siedziba Hilti mieści się w Schaan, w Księstwie Liechtenstein. W Polsce firma działa od 1991 roku, obecnie zatrudniając ponad 400 pracowników. W 2016 roku firma obchodzi 25-lecie swojego istnienia w Polsce.

Udostępnij ten wpis

Post Comment